Arts and EntertainmentBioscoop

"Asterix en Obelix in het Verenigd Koninkrijk." Acteurs prachtige avontuur comedy

Ik geniet van het kijken naar grappige filmpjes interessant? U zult zeker graag de film "Asterix en Obelix in het Verenigd Koninkrijk." Acteurs letterlijk fascineren de kijker zijn atelier spel, hun professionaliteit. Kortom, het uitzicht zonder de oprechte glimlach is gewoon onmogelijk!

"Asterix en Obeks in Groot-Brittannië." De acteurs die we vonden

Dus meer. Er zijn veel fans van de film "Asterix en Obelix in het Verenigd Koninkrijk." Acteurs, briljant hun rol gespeeld - om een duidelijke uitleg. Deze zijn: Zherar Deparde (Obelix) Edward Bauer (Asterix), Giyom Galen (Krasovaks), Vensan Lakost (Idunariks), Valerie Lemercier (McIntosh Miss), Katrin Denev (Engels Queen), Mishel Dyushossua (Abrarokursiks), Iv Zhak (analyst ), Zhan Roshfor (Lucius Funis), Fabris Lukini (Caesar), Zherar Zhyuno (piratenkapitein), Charlotte Le Bon (Ophelia). In het algemeen, voor de film "Asterix en Obelix in het Verenigd Koninkrijk," de acteurs werden gekozen getalenteerde en beroemd. Echter, als voor elk deel, dat vertelt over deze helden.

Een andere reeks hilarische avonturen

Wat moet gezegd worden over de film "Asterix en Obelix in het Verenigd Koninkrijk?" Acteurs afgespeeld perfect favoriete stripfiguren gepubliceerd terug in 1966 geschreven door Rene Gościno en Albert Uderzo. Op dit moment is de helden strijd met Caesar, die een nieuwe, onbekende land te winnen. En de gebeurtenissen van de film vinden plaats in het jaar 50 voor Christus. e. De acteurs van de film "Asterix en Obelix in Groot-Brittannië" toonde de kijker een fascinerend verhaal. Caesar dromen van verovering. Grand Emperor's legioenen opdringen op een mysterieus eiland. En overwinning zou heel snel zijn. Britse troepen zijn verzwakt. Hun prachtige Koroleva Kordeliya (Katrin Denev) stuurt om hulp in Gallië Krasovaksa officer. Echter, Asterix en Obelix al toegewezen aan een andere missie. De Galliërs moet opnieuw onlangs aangekomen uit Lutetia neef leider Gadoriksa. Maar om deze jongen te maken een echte man is niet zo eenvoudig. Omdat de hoofdpersonen nemen Gadoriksa met de zogenaamde vuurdoop in Groot-Brittannië. Natuurlijk, vergeet dan niet de dappere krijgers en hun wonderbaarlijke drankje.

Het budget van de films die meer dan 50 miljoen euro. Ze verkreeg grote populariteit. Alleen in Frankrijk werd uitgezonden door meer dan duizend theaters. We herkenden het beeld en in alle Europese landen.

Scènes werden gefilmd op verschillende locaties. De meeste - in Hongarije en Ierland. Marine afleveringen gefilmd in Malta. De film is geproduceerd Mark Missone en Olivier Delbosk geloven dat dit het schilderen van zijn meest ambitieuze project.

franchise traditie

Zo veel fans van goede foto's viel als de film "Asterix en Obelix in het Verenigd Koninkrijk." De acteurs en de rollen gespeeld door hen, is een geweldige combinatie van bekende sterren van de oude Franse film (Depardieu, Deneuve, Rochefort) en vele andere kunstenaars van verschillende generaties, "gek rond" in de reeds traditionele komische verhaal van de heldhaftige en grappige avonturen van hun voorouders. Tekens verscheen voor het eerst in de comics, het ervaren van de derde geboorte. Nadat de strips zijn zeer populair geworden geanimeerde verfilming. Van 1967-2006 publiceerden ze een aanzienlijk bedrag. cartoons van de Kozakken, die met gemak, lachen en humor buitenlanders kon afweren - In de Sovjet-Oekraïne op dit moment iets soortgelijks doen we. By the way, de Kozakken bezochten ook Albion, die de thuisploeg in het voetbal te verslaan.

hernieuwde belangstelling

En tot slot, een paar woorden over de film "Asterix en Obelix in het Verenigd Koninkrijk." Acteurs en rollen zijn niet alleen grappig viewer. Alles is veel ernstiger. Depardieu en Bauer waren in staat om interesse in de beroemde Galliërs te doen herleven. Voortdurend osovremenivayas, vandaag de dag een reeks films heeft al 3D-formaat dat bereikt. Doet denken aan "Asterix en Obelix in het Verenigd Koninkrijk" meest film "Asterix en de Olympische Spelen." Welke films de actie plaatsvindt in Groot-Brittannië, ook al is het logisch.

Let op: het is een beetje "niet een" familie film, als het vorige deel. Hier zijn er ook enkele elementen van zwarte humor. Comedic geweld wordt meer rigide en naturalistische. Echter, dit is niets meer dan een modeverschijnsel. In de meeste scenes de humor is gebaseerd op het beeld van de oude Kelten, die zich gedragen als de inwoners van het Victoriaanse Engeland. Het heeft zelfs een eigen stro Big Ben.

interessante feiten

Overigens is het vermeldenswaard een paar interessante punten over deze film. In de eerste plaats, Caesar en Norman leefde in een heel ander tijdperk. Ten tweede, betaalt uw aandacht aan Caesar te verhinderen te lokken om hun kant van Asterix (die ooit Engeland zal gaan naar oorlog tegen Frankrijk, de lengte van honderd jaar). Kijk ook op de rol van de actoren. Bauer - acteur, die Asterix speelde, speelde ook in het tweede deel van de film (Otis). De enige acteur die heeft gespeeld in alle vier de films is Depardieu.

In het algemeen zijn dat ook zij, het beeld is zeker om u veel plezier te brengen, op te vrolijken, geef oprechte glimlach. Veel kijkplezier!

Similar articles

Trending Now

Newest

Copyright © 2018 nl.atomiyme.com. Theme powered by WordPress.